PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6909}

Księżniczka łabędzi

The Swan Princess
7,4 23 222
oceny
7,4 10 1 23222
5,7 3
oceny krytyków
Księżniczka łabędzi
powrót do forum filmu Księżniczka łabędzi

właśnie dowiedziałem się, że były kontynuacje tego filmu? warto poświęcić czas na oglądanie? trzyma
poziom, czy chłam?

ocenił(a) film na 7
maciuslalala

kiedyś oglądałam chyba 2 część i nie polecam, postacie jakby inaczej narysowane, nie podobało mi się.

ocenił(a) film na 7
maciuslalala

Pamiętam, że jako dziecko oglądałam jeszcze drugą część i chociaż była gorsza od pierwszej i trochę mniej baśniowa, to wtedy mi się podobała. Ale to prawda, że postacie były trochę... inne, zresztą tę różnicę widać nawet na okładce ;) Z "Księżniczką łabędzi" jest podobnie jak z "Pocahontas" czy "Dzwonnikiem z Notre Dame" - pierwsza część jest dobra, ale druga już raczej zbędna, mimo że ciągle nie najgorsza jeśli się ją ocenia jaka zwykłą bajkę dla dzieci.

inferno_22

Pierwsza część "Pocahontas" jest dobra? Chyba tylko w porównaniu z sequelami :D

ocenił(a) film na 7
ponder

Ocena ogólna na to wskazuje, a każda pojedyncza jest zależna wyłącznie od gustu.

ocenił(a) film na 8
ponder

Pocahontas wspominam bardzo dobrze.

maciuslalala

Druga część Pocahontas była cudowna, dużo mniej smutna niż pierwsza :P

maciuslalala

Poziom oczywiście nie jest tak wysoki jak w pierwszym filmie, ale nie wspominam kontynuacji źle. Ja tak to odbieram:
2 i 3 część są bardzo dobre,
4 część jest beznadziejnie animowana (tym razem postawiono na CGI), ale fabularnie utrzymuje poziom poprzednich dwóch,
5 część niestety nie tylko nadal jest w CGI, ale też jest kiepska fabularnie <-- jedyna część której nie lubię.

ocenił(a) film na 7
maciuslalala

Sporo ludzi mówi, że kolejne dwie części są fajne. Ja oglądałam drugą i uważam, ze to zupełnie nie ten klimat. Sto razy bardziej wolę oglądać pierwszą : )

ocenił(a) film na 7
natka17_1998

Dla mnie istnieje tylko ten jeden film. Nie cierpię kolejnych kontynuacji.

ocenił(a) film na 7
Christine888

Ja je znoszę, ale są o wiele gorsze : (

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones