Sally FieldI

Sally Margaret Field

7,9
13 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sally Field

Mnie się bardzo podoba jako aktorka... Właściwie nei wiem czemu jest tak mało znana. Gra świetnie.

użytkownik usunięty
Albertino

E tam że mało znana w Polsce, ważne że doceniana w świecie (wystarczy spojrzeć na nagrody)

Albertino

W Polsce rzeczywiście wydaje mi się, że jest mało kojarzona. Aktorką jest fenomenalną, gra naprawdę niesamowicie. Uwielbiam ją.

sympatyczny_chochlik

Jest świetna ! Nie da się jej nie lubić :D W dodatku ma 66 lat a kondycji i uroku mogłaby jej pozazdrościć nie jedna 40tka. Uważam że Meryl Streep, Goldie Hawn czy nawet Susan Sarandon wypadają blado na jej tle (chodzi mi tu przede wszystkim o wygląd :) Cieszę się że już niedługo prawdopodobnie zostanie nominowana do Oscara za rolę w "Lincolnie". Może tym samym przypomną sobie o niej hollywoodzcy twórcy.

MikeyS

Mi tam wlasnie sie wydaje, ze Sally FIeld dosyc staro wyglada. Porownac jej obraz sprzed teraz, a 9 lat (Legally Blonde 2), to jest oszalamiajaca roznica.

Solarie

W "Legally Blonde" miała 57 lat. Teraz 66. Często jest tak że gwiazdy do 50tki wyglądają nienagannie zaś później dosłownie się "sypią". Miło by było gdyby każda kobieta w jej wieku tak "staro" wyglądała ;D http://www.imdb.com/media/rm4015368704/nm0000398

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones