PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781979}

Wojna o prąd

The Current War
6,2 14 130
ocen
6,2 10 1 14130
5,3 6
ocen krytyków
Wojna o prąd
powrót do forum filmu Wojna o prąd

Materiał źródłowy był naprawdę dobry, obsada też dawała radę, ale niestety całość opowiedziana została dość nieciekawie.

ocenił(a) film na 6
JamesRybson

A myślałam, że ja mam kiepski dzień i dlatego oko mi się przymykało...zabrakło teo czegoś, może ktoś mądry napisze, czego, bo- jak wyżej, i montaż też urozmaicony..

ocenił(a) film na 2
basiaz1970

Zabrakło scenariusza, który zamiast szkolnej czytanki, zrobiłby opowieść o wielkich wizjonerach, ale też o ludziach z krwi i kości. Gdyby nie Cumberbatch film byłby nieoglądalny.

ocenił(a) film na 4
JamesRybson

Ładnie wizualnie- maszyny, dym, ale ogólnie nijaki

JamesRybson

Hollywod wiadomo kto teraz rzadzi to nie ma sie co dziwic ze filmy sa takie jak ich ideologia...posr&&e

ocenił(a) film na 3
JamesRybson

Zgadzam się. Niestety rozczarowanie. Bardzo chaotyczna, rwana historia, irytująco poskładane wątki.

ocenił(a) film na 5
JamesRybson

"trochę niedosyt" to spore niedopowiedzenie. Długo do filmu podchodziłam, bo pomimo mojego uwielbienia do Cumberbatcha i Tesli samego w sobie, opinie mnie skutecznie odpychały.
Taki potencjał, tak zmarnować. Straszne...Cały film kreci się wokół krzesła elektrycznego i mało istotnego wątku Chicago.
Mam nadzieję, że ktoś kiedy podchwyci temat i zrobi film na jaki zarówno Tesla jak i Edison zasługują.

ocenił(a) film na 4
JamesRybson

Ja bym powiedziała, że ogromny niedosyt. Ciężko było mi dotrwać do końca, przetrwałam tylko ze względu na Benedicta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones