PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781979}

Wojna o prąd

The Current War
6,2 14 130
ocen
6,2 10 1 14130
5,3 6
ocen krytyków
Wojna o prąd
powrót do forum filmu Wojna o prąd

To jakiś żart. Jak można opisywać ten film, jako konflikt Edisona i Tesli? Geniusz Tesla praktycznie pominięty w tym filmie, poświęcono mu może 10 minut. Film opowiada o konflikcie, ale pomiędzy Edisonem i Westinghousem. Czekam z utęsknieniem na film o Tesli z Tomaszem Kotem w roli głównej. Oby powstał. Tak genialnemu wynalazy należy się conajmniej tyle.

ocenił(a) film na 6
marcjan11_2

jestem rozczarowany bo poszedłem na film ze względu na Teslę... a tu... Tesli praktycznie nie ma.

ocenił(a) film na 5
marcjan11_2

Tesla przejechał przez ekran niczym Tesla model S, czy inny elektryczny potwór z fabryki Elona Muska, wielka szkoda, również jestem mocno zawiedziony tym filmem. Jak już ktoś wspominał na forum - formuła miniserialu sprawdziłaby się po stokroć lepiej. Taki Netflix mógłby z tego wykrzesać coś ciekawego.

ocenił(a) film na 6
marcjan11_2

Dokładnie! Nie wiem na ile historia w filmie jest poprawnie opowiedziana, ale jeśli jest to Westinhouse jest wielkim zapomnianym dla historii, nawet na plakacie nie było dla niego miejsca :D

ocenił(a) film na 8
marcjan11_2

Wiadomo było, że to Tesla w opisie zwabi tłumy, a, nie Westingktośtam. No i tak się stało :) Zakładam, że film NIE MIAŁ BYĆ o Tesli, no i nie był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones