PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 972
oceny
7,5 10 1 170972
6,8 36
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Samozaoranie

ocenił(a) film na 5

MCU samo sięzaorało jak ryj starego alfonsa

ocenił(a) film na 10
Tadek4488

Fajne argumenty

Tadek4488

Hahahahahahahaha. xD. Lol. Ale faza. Joł. Padam. Śmiszne. Mądry i wartościowy komentarz.

ocenił(a) film na 3
Zdzichu666

Suchar na poziomie Vol 2 w czym problem?

wildecard

XD zgasiłeś go na dobre.

użytkownik usunięty
Tadek4488

Ant Man oceniony na 8 - nie mam pytań
Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy na 5 - skisłem xdd
Harry Potter i zakon Feniksa na 8 oceniony - tu w ogóle już z chęcią chciałem pogadać ale brak argumentów to raz a dwa no oceny

ocenił(a) film na 7

Wprawdzie wypowiedź założyciela tego tematu nie należy do inteligentnych, ale nie oznacza to, że masz prawo wyśmiewać jego subiektywny gust.

"Ant Man oceniony na 8 - nie mam pytań"

A cóż takiego złego było w Ant Manie? Przeciwnik sztampowe, ale poza tym sama historia to całkeim niezłe origin story z elementami heist movie. No i humor z tego filmu autentycznie mnie śmieszył, w czasie gdy w strażnikach galaktyki vol.2 wieczne żarty o stolcu i seksie wypadały raczej żenująco.

"Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy na 5 - skisłem xdd" - bardzo logiczna i podparta licznymi argumentami wypowiedź :D

Dla mnie Tfa to najgorsza część sagi (tak, nawet mroczne widmo wypada według mnie lepiej). Cała fabuła to zlepek klisz. Wszystko widzieliśmy już w poprzednich częściach. Broni się aktorsko i wizualnie, ale mi to nie wystarcza.

"Harry Potter i zakon Feniksa na 8 oceniony - tu w ogóle już z chęcią chciałem pogadać ale brak argumentów to raz a dwa no oceny"

Chyba należysz do ogromnych fanów książkowego oryginału i zirytowały cię pominięte wątki. Ja powieść czytałem dawno i zbytnio jej nie pamiętam, a oceniając film sam w sobie to wypada on całkiem nieźle.

użytkownik usunięty
piotral_2

Nie wyśmiewam jego gustu a raczej oceny. Mało mnie obchodzi czy subiektywne...

W Ant Manie jest wszystko złe. Przeciwnik tragedia... Najgorszy w MCU. No i? To że film śmieszy znaczy że jest dobry? Kpiny... Dla mnie Ant Man to kac wawa. Zresztą i tak już rzygam marvelem tylko Strażnicy Galaktyki utrzymają dla mnie poziom. Reszta w tej chwili przeciętna niestety.

A dla mnie TFA jest dobre jeśli nie bardzo dobre... Proszę cię Mroczne Widmo jest bardzo bardzo bardzo złe. Już o filmie pisałem. I nie przechodzi próby czasu. Zasadniczo jest to film którego mogłoby nie być...
TFA broni się nie tylko aktorsko czy wizualnie ale i pod względem tym że czerpie ze starej trylogii... Chociaż deathstar3 to przegięcie. Mimo wszystko uwielbiam ten film!

Należę do fanów książkowego oryginału. Chociaż Zakon Feniksa i tak lepszy niż książę półromansu..

ocenił(a) film na 7

"To że film śmieszy znaczy że jest dobry? Kpiny..." - z tego co wiem, to humor w filmie ma śmieszyć, a nie żenować jak podteksty seksualne i dialogi na temat stolca w "Strażnikach Galaktyki"

"Przeciwnik tragedia... Najgorszy w MCU." - w MCU trudno o dobrych przeciwników, prawie każdy jest słaby, więc jestem już przyzwyczajony.

" Dla mnie Ant Man to kac wawa. " - jakoś nie zauważyłem podobieństwa pomiędzy tymi produkcjami.

"Proszę cię Mroczne Widmo jest bardzo bardzo bardzo złe. Już o filmie pisałem. I nie przechodzi próby czasu." - masz absolutną rację. Ale jednak w Mrocznym Widmie nie ma scen przekalkowanych z poprzednich części, a fabuła może i jest słaba, ale przynajmniej jakaś jest.

"Zasadniczo jest to film którego mogłoby nie być..." - to samo można napisać o TFA

"TFA broni się nie tylko aktorsko czy wizualnie ale i pod względem tym że czerpie ze starej trylogii... Chociaż deathstar3 to przegięcie. Mimo wszystko uwielbiam ten film!" - trzecia Gwiazda śmierci, stary mentor zabity na oczach sieroty z piaszczystej planety przez człowieka w czarnej masce, imperium poszukujące przenoszącego informacje droida, karczma w kosmosie przypominająca kantynę z Nowej nadziei i można by tak wymieniać do jutra.

"Należę do fanów książkowego oryginału. Chociaż Zakon Feniksa i tak lepszy niż książę półromansu.." - książkę czytałem jakieś 8 lat temu i nic z niej nie pamiętam więc się nie wypowiem, ale pod kątem filmu samego w sobie wypada nieźle.


Zauważyłem jedną rzecz.

Nie podoba Ci się czyjaś ocena filmu, albo opinia ---> zaglądasz w jego oceny i wyśmiewasz je. W przypadku Ciebie - TFA.

Jaki to ma cel, oprócz durnego przedłużania tematu i ciągnięcia dyskusji za boczny ogon?

DroMak

Denis tak ma.

użytkownik usunięty
DroMak

Oj mylisz się. Gdyby wypowiedź autora tematu była o wiele bardziej rozpisana nie przyczepiłbym się...

Tak? To na twoim przykładzie wytłumaczę. Czy do twojej opinii o Strażnikach Galaktyki się przyczepiłem? Nie, wprawdzie nie wystawiłeś oceny ale w twojej opinii widzę 5/10 i nic do niej nie mam. TFA krytykujesz przyczepiłem się? Nie... Nic o mnie nie wiesz. Chodzę na Śląskie Spotkania fanów Star Wars kilka osób ma krytyczne zdanie na temat TFA i co? Chodzę na spotkania żyjemy w zgodzie good Job :)

No to nie ma sensu tu się zgodzę...

Wiec na przyszłość staraj się merytorycznie odnieść, bo autor może i rzucił banałem, w dodatku nie popierając się niczym, ale ty zrobiłeś to samo, w dodatku odciągając na boczny tor, co jak sam uznałeś - nie ma sensu.

Do mnie się nie "doczepiłeś", to prawda, ale to nie oznacza, że nie odpowiem na jakiś inny Twój komentarz.

Ciao

ocenił(a) film na 9

Akurat "Ant Man" to fajny film a przy okazji fajna postać, która jeszcze lepiej pokazała się w "Civil War".
Na prawdę słabe filmy Marvela to "Hulk" i drugi "Thor" a Ty w każdym wpisie czepiasz się tego Ant Mana.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Akurat Ant Mana nie lubię, no dla mnie kiepski film. Ale szanuję twoje zdanie. No w Civil War jest dobry przyznam. Jeśli chodzi o Incredible Hulk i Thora 2 to od ant mana wolę jednak je. Chociaż i tak oceniłem je 6/10

ocenił(a) film na 7

Wg mnie najgorszy film MCU to "Iron Man 3".

użytkownik usunięty
piotral_2

No najlepszy to nie był.

ocenił(a) film na 9
piotral_2

- "Niesamowity Hulk"
- "Thor Mroczny Świat"
- "Thor" (choć pierwszą część lubię)

użytkownik usunięty
lelen_lis

też lubię pierwszą część Thora...

ocenił(a) film na 10
piotral_2

Gdzie w Vol.2 był żart o stolcu?

ocenił(a) film na 7
Kameleon_Radek

Kiedy lecieli przez asteroidy jeden z bohaterów powiedział, że wrzuci drugiemu stolec do łóżka.

piotral_2

"A cóż takiego złego było w Ant Manie?"
1) Czarny charakter stworzył broń dzięki której zwłoki zabitego można posprzątać 1 chusteczką i spuścić w kiblu( co z tego że po zmniejszeniu powinny ważyć tyle samo co przed, j***ć podstawową logikę) ale po co ją sprzedawać rządowi, na co mu miliardy $?
2)Ant-man powinien ważyć po i przed zmniejszeniem tyle samo bo ilość atomów się nie zmienia więc masa też.
3)Ant-man w końcowej scenie, kiedy zmniejszał się bez ograniczeń powinien się zmienić w czarną dziurę.
4)Hank nosił w kieszeni zmniejszony czołg który powinien być w ch** ciężki ;)
5)Ciuchcia którą Ant-man powiększył powinna latać jak balon wypełniony helem ze względu na bardzo zmniejszoną gęstość.
6)Scott nie był im potrzebny. Cross zostawił Hanka i jego córkę samych w pomieszczeniu z jego kombinezonem, danymi i CZOŁGIEM w kieszeni.
7)Mrówki nie uniosły by człowieka który ma 3mm wzostu i waży ok.85 kg.
8)Na nagraniach na których było widać Ant-mana podczas wojny nie powinno być go widać bo to nagrania z czasów wojny z rozdzielczością która w dzisiejszych czasach byłaby śmieszna, a nawet jeśli by go zarejestrowała to wyglądałby jak kropka, nie byłoby widać nóg, rąk i głowy.
9)Nie chciało mi się dalej rozpisywać więc https://www.youtube.com/watch?v=Ex4RNBQSTNA Miłego oglądania ;)

ocenił(a) film na 7
szuler2

No faktycznie, nie zwróciłem na to uwagi.

ocenił(a) film na 7
szuler2

Wyśmiewaj film, że nie ma logiki i jest nierealistyczny, a całość jest o gościu który się zmniejsza...

Nie wiem, czy kumasz, ale Ant-Man jest na podstawie KOMIKSU! Teraz idź wyśmiej Iron Mana, za gościa w zbroi, który lata, potem Thora, bo nikt prócz niego nie potrafi podnieść młotka (co przeczy logice przecia), a na końcu możesz jeszcze skrytykować Hulka, za ciskanie czołgów i bieganie po budynkach, a no i SpiderMana za nieskończoną sieć.

iluvatar11

Ale się fanboy zdenerwował... zaraz ci pielucha pęknie. Co to jest w ogóle za argument, że film jest na podstawie komiksu? Filmy oparte na faktach często z faktami prawie nie mają nic wspólnego. Wytknąłem co mi się nie podobało w filmie który spokojnie mogli zrobić lepiej, a jak tobie nie pasuję że ktoś myśli logicznie to oglądaj sobie bajki dla dzieci 3+ i tam się udzielaj, bo jak widać to jest twój poziom intelektualny, wpieprzać popcorn i nie myśleć jak krowa na pastwisku.

ocenił(a) film na 7
szuler2

Fanboj? Huehuehuehuehuehue. Po prostu głupotą dla mnie jest wyszukiwać i podawać nielogiczności w filmie, który z logiką nie ma nic wspólnego. Doskonale można by wypunktowywać takie rzeczy w każdym filmie o superbohaterach, fantasy, sci-fi itd.

Chciałem Cię poobrażać teraz, ale stwierdziłem, że to Twojego poziomu się zniżać nie będę... W końcu to Ty jesteś wyżyną intelektualną...

ocenił(a) film na 10

Ant-Man to świetny film

użytkownik usunięty
Himiteshu

No dla mnie nie...

Tadek4488

Samo zaorało, bo??

Rzucamy banałami, czy argumentujemy swoją pozycję?

ocenił(a) film na 5
DroMak

no bo dodupy

Tadek4488

Czyli rzucamy banałami.

użytkownik usunięty
Tadek4488

Szkoda z tobą nawet rozmawiać...

ocenił(a) film na 5

I vice versa

użytkownik usunięty
Tadek4488

Nie ma to jak odpowiadać na post po 4 dniach...

ocenił(a) film na 5

No właśnie nie ma jak

ocenił(a) film na 5

Można? Można.

użytkownik usunięty
Tadek4488

Nie, nie można

ocenił(a) film na 9
Tadek4488

marny troll typie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones