PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=998}
8,5 993 469
ocen
8,5 10 1 993469
7,8 49
ocen krytyków
Forrest Gump
powrót do forum filmu Forrest Gump

Moim zdaniem film miał bardzo duży potencjał, rozumiem przekaz o dążeniu do celu bez względu na to jak głupi jesteś itd, a osiągniesz wszytko, jednak został on zrobiony tak, że za bardzo odnosiłem wrażenie, że przekaz to nie jest "brnij do przodu, a zostaniesz kim chcesz" a "głupi ma szczęście". Ocenę zawyżyłem, bo rozumiem piękny zamysł autora.

ocenił(a) film na 10
ucombo666

Kompletnie nie zrozumiałeś tego filmu! To nie jest film z przesłaniem o dążeniu do celu za wszelką cenę, jak napisałeś. Gdybyś oglądał uważnie, widziałbyś, że Forrest był całkowicie pozbawiony pędu do jakiegokolwiek sukcesu! Ale spojrzałam na Twój profil i w sumie się nie dziwię, że nie zrozumiałeś w ogóle tego filmu. Obejrzyj go ponownie jak dojrzejesz (nie dorośniesz, jest różnica!). Ale Twój gust odbiega całkowicie od Forresta, więc może być i tak, że nigdy go nie docenisz właściwie. A szkoda, bo ten film niesie w sobie mnóstwo piękna :-).

ocenił(a) film na 5
KrecikJ23

Krecik a jestes pewien, ze ty zrozumiales ten film w 100% ? Bo ja watpie zebys dal 10/10 gdyby tak bylo.

ocenił(a) film na 10
gnat8010

Owszem, jestem tego pewna. Dałam 10, a teraz zastanawiam się, czy chcę wiedzieć czemu Ty tylko 5...

ocenił(a) film na 5
KrecikJ23

wejdz na cda i wpisz forrest gump, przeczytaj koment zaczynajacy sie od

Forrest Gump jest dzis na 12 miejscu IMDB Top 250

(...)


Wtedy twoj cukierkowy swiat moze sie rozsypac wiec zastanow sie zanim to przeczytasz

ocenił(a) film na 10
gnat8010

To może zamieść ten komentarz, bo jest ich tam mnóstwo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones