PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=998}
8,5 993 946
ocen
8,5 10 1 993946
7,9 50
ocen krytyków
Forrest Gump
powrót do forum filmu Forrest Gump

Fenomen filmu

ocenił(a) film na 5

Niestety nie jestem w stanie zrozumieć fenomenu filmu. Możliwe, że to przez mój wiek, ponieważ film obejrzałem dwadzieścia lat po premierze, możliwe że przez głupotę i go po prostu nie rozumiem.
Film jest wrzucany na półkę jednych z najlepszych filmów wszechczasów czego nie jestem w stanie pojąć. Prosta opowieść o przezwyciężaniu słabości i przeciwności losu.

Może to przez bycie tą złą generacją Z, bycie milenialsem, ale oglądając to arcydzieło czuję znudzenie, ciągnącą się dwie godziny, nie interesującą mnie kompletnie historię.
Nie chcę wyjść na ignoranta, rozumiem (a przynajmniej tak mi się wydaje) dlaczego ten film odniósł sukces w swoich latach, lecz moim zdaniem zestarzał się i na ten moment jest kilka dużo lepszych filmów w tej tematyce, nie znajdujących się nawet w rankingu top 500 filmweb.

Jest to moja opinia, proszę o nie wylewanie frustracji przez krytykę ulubionego filmu. Zawsze uważałem, że należy czerpać radość i miło spędzać czas oglądając filmy, nie doszukiwać się krytyki, ja niestety nie miałem pozytywnych emocji oglądając ten film, raczej po prostu trwałem do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones